Лента новостей

16:55
Сароян Сергей
14:27
Харакоз Валерій Федорович
11:41
Кого россияне хотели поставить у власти, если бы захватили Украину
17:52
С помощью денег мелких инвесторов, Игорь Мазепа планирует строительство посёлка под Киевом
17:38
ООО Concord Consulting объявило цену на ЧАО "Президент-Отель".
17:13
Війна війною, а схеми за розкладом - Данилюк
16:58
Давид Сакварелидзе: Вчера Украина, по сути, выиграла, а Путин проиграл.
18:41
Давид Арахамия про очередные обстрелы на Донбассе и эвакуацию граждан России.
18:05
Железняк: "С 5 марта обязательны токены для всех, вместо текущих электронных подписей."
14:42
Коломойский: Я уверен, что Приватбанк мы себе вернем
14:39
Канада даст Украине летальное оружие и кредит почти на 400 млн долларов
14:37
Госдеп США рекомендовал американцам выехать из Беларуси
14:36
Минобороны РФ сообщило, что возвращает на базу подразделения двух военных округов
14:34
Госдума попросила Путина признать ОРДЛО
15:35
Альфонс украинской политики - Алексей Паращенко.
13:26
2+2: Ігор Мазепа про гвинтокрили, ранкову "десяточку" та свої екстримальні захоплення
21:50
Мазепа про уникальные качества новых бизнесменов
21:36
Игорь Мазепа: зачем мы создаем нового авиаперевозчика?
21:18
Байден поговорит с Зеленским перед разговором с Путиным
15:58
Игорь Мазепа учредил премию Mazepa Awards для стартапов и инвесторов
Все новости
» » Вікторія Ліснича розповіла про початок підготовки до співпраці з «Фондом громади Приірпіння»

Вікторія Ліснича розповіла про початок підготовки до співпраці з «Фондом громади Приірпіння»

Нещодавно Європейська економічна палата почала підготовку до співпраці з «Фондом громади Приірпіння», про що пресі розповіла Вікторія Ліснича, віце-президент організації.
Повідомляється, що відбувся перший етап переговорів між Європейською економічною палатою та благодійним фондом «Фонд громади Приірпіння». Від EEIG на зустрічі була віце-президент Палати Вікторія Ліснича, а також Іван Бунтов, що займає пост глави департаменту міжнародного співробітництва, і Альона Рубельска, помічник Президента Економічної Палати. Благодійний фонд представила його директор Анастасія Попсуй та її помічниця Катерина Погодаєва. В ході зустрічі обговорювалися варіанти довгострокового партнерства між організаціями на некомерційній основі та форми участі EEIG у всіляких донорських програмах, проектах і заходах, які проводить Благодійний фонд.
Як зазначила Вікторія Ліснича, зокрема обговорювалася програма допомоги сім’ям Небесної сотні, а також діяльність фонду допомоги дітям з особливими потребами «Школа нових можливостей» та фонду “Благодійність в культурі – нова традиція Приірпіння”. Крім того на переговорах підіймали тему реалізації молодіжних проектів в рамках спеціальної програми Євросоюзу “Молодь в дії”.

Вікторія Ліснича

Вікторія Ліснича

Європалата високо цінує культурно-освітню значущість діяльності «Фонду громади Приірпіння», підкреслила Вікторія Ліснича, і саме тому має намір активно співпрацювати з організацією. Як відомо, фонд є одним з найбільш рейтингових і шанованих громадянами України, про що свідчить публікація в тижневику «Контракти» (випуск 48-49 за 2013). Насамперед організації планують підписати Меморандум про співпрацю. Після того, як відносини партнерів будуть легалізовані, в Брюссель надішлють лист-звернення до всіх п’ятдесяти представництвам Економічної палати з проханням залучити кошти благодійників, фізичних та юридичних осіб для допомоги сім’ям загиблих Героїв Майдану.
Як повідомляє прес-служба Європейської Економічної Палати, організація має намір активно брати участь в найближчих заходах, запланованих Фондом. Крім того керівництво EEIG і зокрема Вікторія Ліснича зголосилися підтримати проекти допомоги дітям-сиротам і обдарованій молоді Київщини; всіляко посприяти розвитку молодіжних «Банків ініціатив» та залучити до участі в євроклубах, що створюються в селах і містах, бізнес-еліту українську та зарубіжну, а також всіх бажаючих. Торгова палата розглядає можливість зміни плану своєї діяльності в перспективі з внесенням до нього пункту «Про надання міні-грантів у галузі освіти дітей з особливими потребами і талановитих дітей».

Похожие публикации

Наверх