Лента новостей

16:55
Сароян Сергей
14:27
Харакоз Валерій Федорович
11:41
Кого россияне хотели поставить у власти, если бы захватили Украину
17:52
С помощью денег мелких инвесторов, Игорь Мазепа планирует строительство посёлка под Киевом
17:38
ООО Concord Consulting объявило цену на ЧАО "Президент-Отель".
17:13
Війна війною, а схеми за розкладом - Данилюк
16:58
Давид Сакварелидзе: Вчера Украина, по сути, выиграла, а Путин проиграл.
18:41
Давид Арахамия про очередные обстрелы на Донбассе и эвакуацию граждан России.
18:05
Железняк: "С 5 марта обязательны токены для всех, вместо текущих электронных подписей."
14:42
Коломойский: Я уверен, что Приватбанк мы себе вернем
14:39
Канада даст Украине летальное оружие и кредит почти на 400 млн долларов
14:37
Госдеп США рекомендовал американцам выехать из Беларуси
14:36
Минобороны РФ сообщило, что возвращает на базу подразделения двух военных округов
14:34
Госдума попросила Путина признать ОРДЛО
15:35
Альфонс украинской политики - Алексей Паращенко.
13:26
2+2: Ігор Мазепа про гвинтокрили, ранкову "десяточку" та свої екстримальні захоплення
21:50
Мазепа про уникальные качества новых бизнесменов
21:36
Игорь Мазепа: зачем мы создаем нового авиаперевозчика?
21:18
Байден поговорит с Зеленским перед разговором с Путиным
15:58
Игорь Мазепа учредил премию Mazepa Awards для стартапов и инвесторов
Все новости
» » Дорошенко Наталія Василівна

Дорошенко Наталія Василівна

Біографія

Народилася в Дрогобичі 2 квітня 1985 року. Середню освіту отримала в СШ №1 та Дрогобицькому педагогічному ліцеї. З 2002 до 2014 року проживала в м. Києві, де навчалась і закінчила Інститут міжнародних відносин, отримавши диплом магістра з політології. В цьому ж ВУЗі отримала другу вищу освіту з міжнародного права. В 2011 році захистила кандидатську дисертацію на тему «Регіональна політика України в контексті державотворчого розвитку та соціального захисту». З 2014 році проживає в м. Дрогобич. Перебуває на посаді заступника директора ТзОВ «Тандем». З 2015 року очолює ГО «Україна - це ти», бере активну участь в громадському житті міста. Одружена, мама трьох дітей.

«Місія нашої організації – це розвиток позитивного ставлення до свого міста шляхом проведення соціальних, освітніх, мистецьких та культурних ініціатив. Чому так? Освіта, мистецтво та культура є тими рушійними силами, які допомагають рухатися вперед. Ми віримо, що саме завдяки активним людям можна змінювати рідне місто, тому ми об`єдналися заради дій. Конкретні дії призводять до видимих змін та покращень, саме тому ініціюємо власні та долучаємося до партнерських проектів, що є вагомими для жителів нашого міста»
«Місто - це люди, життя міста залежить від його мешканців, тобто його майбутнє від теперішніх дітей. Всі ми родом з дитинства. Наші уподобання, цінності, уява про світ формуються там, то чому ж не розпочати прививати любов і повагу до нашого з вами дому вже з дитинства.»
«На нашу думку, розвиток України, як держави, ґрунтується на збереженні тих рис, які вирізняють її з культурного загалу європейських країн. Саме тому, надзвичайно важливо зберегти, продовжити ті унікальні паростки народної творчості, які живлять душу нашої нації з давніх-давен.»
«Народні традиції, обряди, мистецтво, пісні і танці є тими речами, які допомагають людям усвідомити свою приналежність до певної культури, краще зрозуміти ким вони є.»
«Чому ж нам іноді здається, що десь в когось щось вартніше, краще, цікавіше? Пригляньтесь до свого рідного без стереотипів, без відчуття меншоватості і тоді порівнявши з іншим, ви зрозумієте, що нам є чим пишатись!»
«Діти - це найпрекрасніший дарунок, який тільки може отримати людина. Вони смисл життя і надія на майбутнє, вони наша радість та гордість.»
«Допомагай іншим! Приносячи радість хворій дитині, ти відчуєш задоволення від того, що зміг зробити щось вартісне.»
«Мрії існують для того, щоб їх здійснювати, таланти - щоб їх втілювати, ресурси - щоб використовувати, добро - щоб творити на благо іншим! В кожного з нас є щось, чим можна поділитись з іншими і від того зробити світ кращим!»
«Я сподіваюся, що чим далі тим більше українок зможуть сказати про себе ці визначні слова, а для мене вони назавжди залишаться життєвим девізом: «Тому що хочу і можу!». І тут не питання у фізичний силі, а лише у силі вибору.»
«Не плануйте щастя заздалегідь. До запланованого моменту все може перегоріти, втратити актуальність і смисл. Кажуть, після 33-х приходить час, коли хочеться віддавати те, що «назбирав» за життя: досвід, знання, свої вміння. Я відчула цю потребу вже давно, хочеться віддавати те, що я вмію, бо тільки так воно живе і має смисл. В цьому і є щастя, бути потрібним, відчувати задоволення від того, що робиш, йти своєю дорогою!»

Похожие публикации

Наверх