Знайти доказ – прокурор Андрій Панчишин

Чого не вистачає прокурору, який вже сотий раз безуспішно допитує підозрюваного, якого від тривалого терміну ув’язнення відділяє лише презумпція невинності? Правильно – незаперечний доказ, самий що не на є залізний доказ – знаряддя вбивства!

Прокурор Андрій Панчишин

Прокурору Андрію Панчишину з Львівської області, а саме – Жидачівської райпрокуратури, далеко не раз за своє життя доводилося, кажучи простою мовою, розколювати чимало бувалих злочинців, які вміють водити за ніс всіх, хто відноситься до захисників наших прав.
Однак, мати справу з іноземними правопорушниками і, тим більше, вбивцями, довелось саме прокурору Андрію Панчишину. Мова йде про дуже досвідченого, що має на своєму рахунку чимало відсидок литовцеві Вітаускасе Гелецкасе. Проживши за тимчасовим дозволом чимало років у Західній Україні, литовець знайшов собі співмешканку і не потрапляв під гострий погляд правоохоронних органів, проте, в минулому році таки переступив закон – став співучасником звірячого вбивства з метою наживи.

Знайти доказ - прокурор Андрій Панчишин

Справа про вбивство стало просуватися саме завдяки знанням та поінформованості прокурора Андрія Панчишина. Він роздобув інформацію про те, що маркування, яке було на знайдених на місці злочину гільзах, випускалося тільки на одному заводі у Фінляндії, а у Львівській області кулі такого типу взагалі не в ходу. Крім того, прокурор Андрій Панчишин зміг переконати литовця вказати на місце зберігання пістолета, пообіцявши, що правоохоронні органи не чіпатимуть людини, у якої він зберігається. Однак, головну роль тут зіграла саме інтуїція – прокурора Андрія Панчишина він прекрасно розумів, що людина, що має на своєму рахунку не одне відбуте покарання, не стане везти знаряддя вбивства через два кордони, і, що важливо – виявився правий!

Вернуться назад