Прокурор Андрій Панчишин: не одними звинуваченнями …

Якщо запитати у першого зустрічного на вулиці, хто такий прокурор, він напевно відповість: «Той, хто пред’являє звинувачення в суді». І все. Можливо, тому ми так часто бачимо в популярних серіалах, як через яскраві промови прокурора в тюрму саджають найулюбленіших героїв. А в житті все набагато складніше …

Прокурор Андрій Панчишин

Прокурор Андрій Панчишин поділився з нами моторошною розповіддю про те, як в Жидачеві Львівської області йому довелося розбиратися в справі про звіряче вбивство молодого таксиста бандою з чотирьох чоловік. Слідство ускладнював цілий ланцюжок дрібниць, які змушували його обробляти багато версій одночасно, адже спочатку навіть не було встановлено особу вбитого, що вже говорити про винних.

У кабінеті прокурора Андрія Панчишина практично кожен день збиралися наради з приводу обробки нових зачіпок.
«Картину страшного злочину нам доводилося відтворювати буквально по крупинках. – Розповів нам прокурор Андрій Панчишин. – Немов мозаїку, ми складали в одне ціле деталі, які нам вдавалося знайти в ході роботи ».

Андрій Панчишин Прокурор

Складна і дуже копітка робота щодо встановлення особи вбитого, складання фотороботів з відомих деталей зовнішності, пошуку викраденої машини і самих убивць тривала майже місяць – і це всього один злочин з десятків, які трапляються за один день. «Це стало можливим тільки завдяки скоординованим діям усіх працівників прокуратури», – підсумував прокурор Андрій Панчишин після закінчення важкого місяця пошуків і допитів.

Прокурор Андрій Панчишин не єдиний, хто стоїть на чолі боротьби зі злочинністю, організовуючи роботу правоохоронних органів. Саме грамотна організація слідства є запорукою успішного його здійснення і закінчення, з наступною передачею справи в суд, або ж виправданням!

Вернуться назад